RSS kanál

The Digital Orienteering Map Archive

Welcome to the digital orienteering map archive!

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Jesús Álvarez-Ossorio (COV) 0
Josu Arana-Beobide (COAraba) 0
Nicolás Julio Bores Calle (ORCA) 0
Julio Briso-Montiano (COV) 0
Jesún Mª Casado de Pradas (COBi) 5 11ª Liga Norte 04.10.2009 06.10.2009 00:36
Guillermo Castro (CDP-O) 90 VI Liga Nacional - Intermedia 22.04.2012 25.04.2012 23:55
Alberto Conejo 15 Liga Nacional Toledo Larga 23.03.2014 28.03.2014 13:06
Jose Dominguez Berjon (ALCON) 4 Campeonato Iberico- Toledo(larga) 01.11.2009 05.11.2009 19:05
Iker Etxebarria (COBI) 1 CEO Villena Larga 10.04.2009 14.04.2009 17:43
Javier Fernandez Callejo 0
Uxue Fraile Azpeitia (IMOS) 0
Zigor García (COBI) 0
Iván García Casado (COBI) 14 JUKOLA 2018 17.06.2018 30.06.2018 19:24
Salvador González (ALCON) 1 Liga Norte H-45 25.10.2009 04.11.2009 01:08
Salvador González Rodríguez (ALCON) 0
Quique Hern Palacios (COV) 44 11ª Liga Norte 2016 Palacios de la Sierra M21 25.09.2016 26.09.2016 10:22
Carlos Felipe Hernández Arques (COV) 3 CEO_Villena - Media 12.04.2009 17.04.2009 02:08
Rodrigo Jiménez (ALCON) 136 MOM´19-Larga 17.02.2019 19.02.2019 01:59
Saúl Laguna (CDP-O) 1 Liga Norte COV 2013 28.04.2013 28.04.2013 21:01
Iñaki Larena (COBI) 16 V Premi Comunitat Valenciana 12.03.2011 28.03.2011 21:22
CARBURO / Javier López Letón (COBI) 42 Sprint Alcala de Henares 27.02.2011 28.02.2011 21:56
Jose Pablo Madroño Rivero (COV) 0
Rubén Maeztu 7 11ª Liga Norte 2011 06.11.2011 08.11.2011 21:09
Javier Mañero Perez (ORCA) 0
Juan Carlos Martín Tamayo (TJALVE) 0
Raquel Martínez García (ALCON) 45 MOM´19-Sprint 16.02.2019 19.02.2019 02:17
Miguel Moreno Martín 0
Rubén Pérez Pérez (RIOJA-O) 1 3ª JORNADA DE LOS JJDD LA RIOJA 17.11.2005 18.04.2009 17:58
Jon Ander Pikaza Diaz de Lezana (COBI) 32 Lumbreras LNorte2010 07.11.2010 08.11.2010 21:59
Amanda Pons (COV) 0
José Antonio Prieto Charro (CDP-O) 0
Iñaki Rodríguez Moncayo (CRON) 0
Ángel Ruiz COBI 0
Mario Salamanca (CDP-O) 53 Liga de Madrid 11.11.2018 11.11.2018 22:32
Raimundo Sánchez (COV) 1 CEO 2009 - Media H35B 12.04.2009 20.04.2009 16:51
José Luis Sánchez Toquero (COV) 0
Daniel Simón Santamaría (COA) 5 N Sierra Fraile 12.04.2009 17.04.2009 02:04
Josu Ullibarri Zeanuri (COBI) 53 XIII Liga Norte 2013 Celezales del Condado 10.11.2013 11.11.2013 19:36
Zigor Urdapilleta (CDN) 0
Javier Villares Represa (COV) 0

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Raquel Martínez García (ALCON) MOM´19-Sprint 16.02.2019 Competition 19.02.2019 02:17
Raquel Martínez García (ALCON) MOM´19-Media 16.02.2019 Competition-Liga Nacional 19.02.2019 02:05
Rodrigo Jiménez (ALCON) MOM´19-Larga 17.02.2019 Competition-Liga Norte 19.02.2019 01:59
Rodrigo Jiménez (ALCON) MOM´19-Media 16.02.2019 Competition-Liga Norte 19.02.2019 01:59
Rodrigo Jiménez (ALCON) MOM´19-Sprint 16.02.2019 Competition 19.02.2019 01:59
Mario Salamanca (CDP-O) Liga de Madrid 11.11.2018 Competition 11.11.2018 22:32
Mario Salamanca (CDP-O) Liga MAdrid Buitrago 27.10.2018 Competition 27.10.2018 16:01
Mario Salamanca (CDP-O) Liga Norte Burgohondo 2018 - Larga 21.10.2018 Competition 22.10.2018 23:46
Mario Salamanca (CDP-O) Relevos Liga Norte 2018 20.10.2018 Competition 22.10.2018 23:34
Iván García Casado (COBI) JUKOLA 2018 17.06.2018 Campeonatos 30.06.2018 19:24